• وبلاگ : .:: يك نظر ::.
 • يادداشت : ما و احمدي نژاد
 • نظرات : 0 خصوصي ، 11 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام سجاد.
  مطلبت رو خوندم. گرچه از طيف فکري نسبتا متفاوتي از من هستي ولي از مطالبت خوشم اومد. اينکه احساسي نمي‌نويسي و دغدغه‌هات اصيل‌تر از اينه که تمامش رو قرباني يک نفر بکني باارزشه.
  اينکه ارزش‌ها برات مهمند و دغدغه‌ها؛ نه يک نفر و يک گروه و...
  لينک شدي.
  اما يه نقد: شما ميگيد که نگاهي که به اطرافيان ايشان ميندازم.....
  ببخشيد سجادجان. من هميشه اين مطلب رو به دوستان غيرهمفکرم ميگم. آيا از روز اول نميتونستيد اين نگاه رو به اطرافيان احمدي‌نژاد بندازيد؟! آيا اطرافيان ايشون تغييري کردن؟ آيا امثال کلهر و مشايي و... از همون اول روز اطراف ايشون نبودن؟!
  بودند. و بخدا که از اول روز التقاط و پايبند نبودن اين گروه به اصول، برام اظهر من الشمس بود.
  ديگه سرت رو درد نيارم. زيادي حرف زدم.
  به تأملات ايراني من هم سري بزن.
  با مطلب « داستان من و نيمه‌شب ِ از خواب‌پريده » به‌روزم .
  پاسخ

  سلام دوست عزيز؛
  در مورد مطلب اولت خيلي از رفقاي من از لحاظ فكري 180 درجه با من تفاوت عقيده دارند (البته در مسائل سياسي) اما ابن دليل بر قطع ارتباط با آنها نمي شود از اينكه با شما اشنا شدم خوشحالم.
  اما در مورد نقدي كه فرموديد حق با شماست اما مطمئن باش اگر باز هم در شرايط انتخاب قرار بگيرم انتخاب همان انتخاب قبلي هست با تمام نواقص ، چونكه اين خدماتي كه ما از دولت نهم و دهم ديده ايم در دولت هاي قبل نبود ، اين روحيه خدمتگذاري وجود نداشت ، اين دولت با تمام نواقص خود با باندهاي قدرت و ثروت در جنگ هست اين نه خيال هست و نه توهم اين واقعيت دارد و در ضمن اگر اين ايرادات را با ايرادات دولتهاي قبلي مقايسه كنيد شايد اصلا به چشم نيايد.
  در هر صورت اميدوارم كه بيشتر از نظرات شما استفاده كنم.