سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
یکشنبه 89 مرداد 24 :: 7:42 عصر ::  نویسنده : سجاد جعفری

عجب اوضاعی شده عادت کردیم که هر چند بار سخنانی گهر بار از جناب اسفندیار رحیم مشایی بشنویم و تا مدتی نقل محافل باشد این برای خود داستانی است دیگر...
هر چه که فکر می کنم دلیل حمایت های بی چون و چرای رییس جمهور از ایشان را درک نمی کنم ، نمی دانم که احمدی نژاد چه در این موجود می بیند که در برابر تمام دوستداران و دشمنان با تمام قوا ایستاده است برای رییس جمهور فرقی ندارد که چه کسی از ایشان و رییس دفترشان انتقاد می کند با همه سر جنگ دارد.
نمی دانم شاید انسان با عظمتی هستند که ما هیچ ، علما هم پی به وجود ارزشمندشان نبرده اند!!!
نمی دانم که سال های آینده از طرفداری رییس جمهور پشیمان می شوم یا نه شاید پی به اشتباهات امروز خود ببرم!؟
ما و تمام کسانی که برای پیروز شدن دکتر تلاش کردیم هنوز ماجرای دستور عزل آقای مشایی از جانب رهبر و عقب انداختن دستور از سوی رییس جمهور را فراموش نکرده ایم!
هیچ نمی خواهم و دوست ندارم که آیندگان درباره ما بگویند که چه اشتباهی در انتخاب خود کردند ، متاسفانه نکات مبهم و منفی در بعضی از عملکردهای رییس جمهور دیده می شود که شخصا نسبت به ایشان تردید پیدا می کنم فقط تیتر وار به بعضی اشاره می کنم:
1- دستور جهت ورود بانوان به ورزشگاه
2- ریخت و پاش های فراوان در سفرهای استانی مخصوصا از دور دوم
3- مشایی و ماجراهای آن با تمام موضع گیری های ایشان
4- انتصاب فردی با سوابق غیر قابل دفاع به معاون اولی
هیچ قصد دفاع از مطهری را ندارم و بجای خود نقدهای فراوانی نسبت به صحبت های او دارم اما انصافا بعضی اوقات درست می گویند و به برخی از عملکردهای دکتر نقد جدی وارد است که اگر از جانب افراد دیگر سر زده بود معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظارشان بود و هیچ قصد این را ندارم که خدمات و کارهای ارزشمند ایشان را فراموش کنم اما نکات منفی که وجود دارد و نوع عکس العمل ایشان نسبت به منتقدان موارد بالا بسیار نا مناسب است.
مثلا درباره ورود بانوان تا وقتی که رهبری نظام دستور ندادند کوتاه نیامدند یا اینکه انتخاب معاون اولی که تمام دلسوزان روی آن شخص مساله دار حساس هستند و ایشان بدون توجه به این صحبت ها ایشان را منصوب میکنند.
به بعضی از افراد که اطراف ایشان را گرفته اند نگاه می اندازم و سوابقشان را مطالعه می کنم می بینم که فرقی در مسئولان در دوران اصلاحات و حال حاضر نکرده است  فقط کمی مسئولیتها جابجا شده است در سطح استان ها که افراد ارزشی کنار هم گذاشته شده اند(حداقل در استان ما).
خدا را شکر و دست کسی که دوره مسئولیت ریاست جمهوری را محدود کرد درد نکند و الا معلوم نبود در این سالها چه بلایی سر این مرز و بوم می افتاد.
انشاءالله هر چه خیر است پیش بیاید.
-------------------------------------------------------------------
پ .ن : بعد از مناظره سه شنبه شب برنامه دیروز امروز فردا به این یقین رسیدم که اطرافیان دکتر انسان های وارسته ایی نیستند و این لطماتی که ایشان می خورند از جانب همین اطرافیان است. نوع صف بندی ها و تفاوت گذاشتن ها اصلا برازنده احمدی نژاد و دولت او نیست ، جنس او با این مسائل فرق دارد ، اما متاسفانه به راهی می روند که سرانجام خوبی ندارد.
اینکه بیاییم نهادی را به واسطه اینکه مسئول آن را قبول نداریم زیر سوال ببریم کار درستی نیست و سنگ رو سنگ بند نمی شود ، اینکه مقام معظم رهبری اصرار براجرای قانون و پیگیری مسائل از مجاری قانونی دارند به همین دلیل است ، والا اینکه میر حسین موسوی بگوید من انخابات را قبول ندارم ، احمدی نژاد بگوید مجمع را قبول ندارم و ... چه فرقی بین آنها وجود دارد؟
برای مطالعه:
1-نامه تند سلیمی نمین به رئیس جمهور
2- حالا ما شده ایم سیاسی و آقای جوان فکر شده مردم
موضوع مطلب : احمدی نژاد, مشایی


پنج شنبه 89 مرداد 14 :: 6:57 عصر ::  نویسنده : سجاد جعفری
خیلی وقت بود مطلبی ننوشته بودیم ، دیدیم بد نسیت حضوری بهم رسانیم تا دوستان خدای نکرده فکر بدی درباره ما نکنند!
داشتیم تو نت دنبال طرحی درباره ماه رمضان میگشتیم که طرح زیر نظرمان را جلب کرد...
راستی شما فکر میکنیدکه آقای خاص ( مگه فقط مورینیو میتونه آقای خاص باشه) دوره بعدی حضور خواهند داشت؟موضوع مطلب :.:: یک نظر ::.