سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
شنبه 88 خرداد 23 :: 5:49 عصر ::  نویسنده : سجاد جعفری
 مقام معظم رهبری - پیام انتخابات 88حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی: رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه‌ی ملت ایران است
در بخشی از پیام آمده است : مشارکت بیش از هشتاد درصدی مردم و رأی 24 میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یک جشن واقعی است که دشمنان در تلاشند با تحریکات بدخواهانه، شیرینی آن را از کام ملت ایران بزدایند بنابراین آحاد مردم به ویژه جوانان عزیز باید کاملاً هوشیار باشند و هواداران نامزد منتخب و دیگر نامزدهای محترم از هرگونه رفتار و گفتار تحریک آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند.
متن کامل پیام معظم له 
 
 احمدی‌نژاد با 24 میلیون و 527 هزار رای دهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران شد
دیروز همه بودند...دکتر احمدی نژاد
همه نشان دادیم که آغاز چهارمین دهه انقلاب اسلامی هنوز هم به ارزشهای انقلاب پایبندیم ، دیروز نشان دادیم که در این نظام برای ما شخص ملاک نیست بلکه هدف و راه مهم است ، دیروز نشان دادیم که چه می خواهیم.
در روزهای نزدیک به انتخابات صاحبان قدرت و زور که به ناحق به مناصب رسیده بودند و به آن  چنگ زده بودند فضایی را ایجاد کردند که دل دوستداران واقعی نظام به درد آمد فضایی که هیچ شخص منصفی نمی توند آن را کتمان کند ، اما همه در پای صندوقهای رای در درون خود فریاد زدیم که ما هنوز زنده ایم.
چه سخت بود روزهایی که می دانستیم که فساد در کشور بیداد می کند اما بنا به مصلحت هایی اجازه حرف زدن نداشتیم ، اما همین مردم نشان دادند که می خواهند و باید زودتر این کار می شد.
انتخابات دیروز یک رفراندوم واقعی علیه فساد اقتصادی ، باند های فساد و قدرت بود ما دیروز برای احیا و برپایی خیلی از آرمانها که برای آن  انقلاب کرده بودیم حضور داشتیم ، ما در همه پرسی دیروز و در آغاز دهه چهارم نظام اعلام کردیم که ایران اسلامی را دوست داریم.
دیروز به تمام نااهلان نه گفتیم در واقع ما در 14 خرداد و 22 خرداد به وصیت امام عمل کردیم همانجا که آن پیر مراد گفت «نگذارید که این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد» ، بله ما به وصیت امام عزیز عمل کردیم.
دیروز ثابت کردیم که اگربخواهیم می توانیم...موضوع مطلب :.:: یک نظر ::.
درباره وبلاگ

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 59
بازدید دیروز: 127
کل بازدیدها: 150890