سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
یکشنبه 88 تیر 28 :: 6:35 عصر ::  نویسنده : سجاد جعفری

مشایی و احمدی نژادبعد از سفر دکتر احمدی نژاد به مشهد و اعلام معاونان جدید خود در دولت دهم باز هم داستانی نو آغاز شد ، انصافا بعضی از معترضان درست می گویند که دکتر قابل پیش بینی نیست!
بعد از قضایایی که ایشان (اسفندیار رحیم مشایی)  درباره اسرائیل پیش آوردند و مورد اعتراض تمامی دوستداران نظام و انقلاب واقع شد و مهمتر اینکه رهبری هم ایشان رو مورد عتاب قرار دادند از دکتر انتظار نمی رفت که دوباره از ایشان در سطح معاونت استفاده کند چه برسد به معاون اولی!!!
مسلما بخش اعظم کسانی که به دکتر رای دادند با این انتصاب مخالف هستند و امیدواریم که دکتر هم این نگرانی را درک کنند و زودتر تصمیم صحیح را بگیرد تا حساسیتی که وجود دارد مشکل ساز نشود ، هر چند از دکتر اتتظار و حرف شنوی وجود ندارد ، همانطوریکه آقای یزدی هم گفتند دکتر فقط امر و نهی مقام رهبری را مد نظر قرار میدهند.
برای من جای سوال است که چرا دکتر از این چنین شخصی همچنان حمایت میکند!؟
اگر آقای مشایی مشکلی نداشته باشند فرد موجهی هم باشند اشکالی ندارد آقای رئیس جمهور از ایشان در منصبی دیگر استفاده کنند.
مطمئننا هواداران دکتر در زمان تبلیغات از تنها چیزی که رنج می بردند و جوابی هم در مقابل سوالات و ابهامات مخالفان نداشتند همین مسئله آقای مشایی بود امیدوارم که دکتر تمام صحبت ها را بشنود و درباره این موضوع یک جواب قانع کننده بدهند ، تا شائبه کوتاه آمدن دکتر در مقابل دوستان و همراهان پیش نیاید و ثابت شود که دکتر در مقابل انحرافات خانواده و دوستان و همراهان خود هم محکم می ایستد.

توصیه : نامه8 بسیج دانشجویی دانشگاههای بزرگ تهران
پ.ن1: برکناری مشایی قطعی شد!
پ.ن2: احمدی‌نژاد: مشائی به فعالیت خود در معاونت اولی ادامه می‌دهد
موضوع مطلب :.:: یک نظر ::.
درباره وبلاگ

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 41
بازدید دیروز: 127
کل بازدیدها: 150872